Romanian English French German
Home » Contact

Info Line:  0799 730 528 ;  0799 730 527

Departament administrativ: office@platinia.ro

Receptie Platinia Lounge Residence: lounge@platinia.ro

Receptie Platinia Elite Residence: elite@platinia.ro

Departament vanzari: 

M : 0799 730 528 ; 0799 730 527

E : office@platinia.ro

 

Departament Leasing ( inchirieri spatii comerciale): 

Timea Barabasi

Leasing Manager

M : 0720 532 788

E : leasing@platinia.ro ; timea.barabasi@platinia.ro

 

Departament marketing: 

Oana Banut

PR& Marketing Manager

M : 0799 730 527

E : marketing@platinia.ro; oana.banut@platinia.ro

 

 

Departament tehnic :

( doar pentru probleme tehnice legate de proiectul de la fabrica de bere)

Dipl. Ing Vasile Faur

Project Manager

M : 0751 085 641; 0751 400 267

E : tehnic@platinia.ro

 

 

Formular de contact rapid